سروصدای بازی فوتبال آن‌قدر در جوامع مختلف بلند است که حتی اگر بدان علاقه‌مند هم نباشید به‌هیچ‌وجه نمی‌توانید خود را از آن دورنگه دارید. امروزه صنعت فوتبال چنان گسترش‌یافته که گردش‌های مالی فراوانی را در حول آن شاهد هستیم و افراد زیادی علاقه‌مند هستند تا با ورود به این عرصه خود را از این سودهای کلان بهره‌مند نمایند. در این میان اشخاصی نیز وجود داشته که با طمع رسیدن به درآمدهای میلیاردی بازارهای غیررسمی شرط‌بندی را در کنار این ورزش راه‌اندازی نموده که رونق آن را می‌توان در کشورهای خارجی به‌خوبی مشاهده کرد؛ اما ایران نیز از این موهبت جهانی بی‌بهره نبوده و سهمی هرچند به نسبت کمتر اما قابل‌توجه را از این بازارهای نصیب خود نموده است. مبحث شوربت یا شرط‌بندی بدون باخت که شرایطی را فراهم می‌کند که یک شرکت‌کننده بتواند با قرار دادن یک شرط در هر نتیجه با شرکت‌های شرط‌بندی مختلف، سود کسب کند موردتوجه ویژه است. ما در این مطلب می‌کوشیم تا حد توان شمارا با شوربت (sure bet) معنا و زوایای مختلف آن آشنا نماییم.

شوربت چیست:

یکی از رایج‌ترین شگردهای شرط‌بندی در سایت‌های قمار و شرط‌بندی آنلاین شوربت است. اگر بخواهیم شوربت را به‌اختصار توضیح دهیم، می‌توانیم آن را اختلاف ضرایب در یک بازی قلمداد نماییم که افراد به کمک این ترفند می‌توانند بدون اینکه باختی در شرط‌بندی داشته باشند همیشه برنده بوده و برد را تجربه نمایند. همچنین در ادامه توضیح می‌توان گفت این‌ یک نوع شرط‌بندی است که عامل ریسک حذف‌شده و ازلحاظ ریاضیات موفقیت تضمین می‌شود. درنتیجه به یک سبک از شرط‌بندی که در آن فرد در صورت پیش آمدن هر نتیجه‌ای بازهم برنده شود، شوربت sure bet یا شرط‌بندی بدون باخت می‌گویند و این تنها راهی است که شما بدون باخت می‌توانید همیشه در سایت‌های شرط‌بندی معتبر برنده شوید. البته نمی‌توان نادیده گرفت که شوربت نیز مانند دیگر روش‌های شرط‌بندی نیازمند صرف زمان کافی و کسب تجربه است تا بتوان به مدد آن سوددهی بالا را تجربه نمود.

چگونه شرط‌بندی به‌صورت شوربت اطمینان‌بخش است:

در بسیاری موارد می‌توان شوربت را یک نوع شرط‌بندی دوقلو به‌حساب آورد و این بدان معناست که اگر یک شرط شما را به سمت باخت هدایت نماید شرط دیگری حتماً برنده شدن شما را تضمین خواهد کرد. در این نوع شرط‌بندی، شما در یک مسابقه شرکت کرده و هم‌زمان برای نتیجه مقابل آن نیز شرط می‌بندید بنابراین بدون درنظرگرفتن نتیجه بازی، شما از به دست آوردن سود خود مطمئن هستید. در شوربت هر چه مبلغ بیشتری را شرط‌بندی نمایید مسلماً سود بیشتری را نیز دریافت خواهید کرد.

استراتژی شرط‌بندی شوربت:

استراتژی شرط‌بندی شوربت یا بی‌خطر بسیار متنوع است و به نوع ورزش و میزان ریسک شرط‌بندی بستگی دارد. در میان انواع مختلف شرط‌بندی‌ها شوربت به دلیل شرایط امیدوارکننده و مطمئنی که دارد موردتوجه ویژه است و در بازار شرط‌بندی رواج خوبی دارد. شما با کمک این استراتژی شرط‌بندی می‌توانید تمرکز اصلی خود را بر روی شانس‌های متغیر قرار دهید. به‌این‌ترتیب می‌توانید از تغییر شانس بهره‌مند شده و شرط‌های خود را با خیال راحت و بدون خطر به انجام برسانید. تنها نکته مهم در اینجا توجه به ثانیه‌ها است زیرا کوچک‌ترین بی‌دقتی می‌تواند احتمالات را تا حد قابل‌توجهی تغییر دهد.

هدف در شرط‌بندی به سبک شوربت این است که درآمد تک‌تک نتایج شرط‌های شما بیش از کل مبلغ سرمایه‌گذاری باشد. بازده شرط‌بندی‌های مطمئن اغلب بسیار پایین است اما باکمی شانس و صبر می‌توانید مطمئناً حساب شرط‌بندی خود را تقویت کنید. پس هرگاه تصمیم به انجام شرط‌بندی شوربت داشته سه اصل عضویت در سایت‌های معتبر، قرار دادن سهم کمی بالاتر از حد معمول و اقدام سریع در ثانیه‌ها را برای رسیدن به موفقیت فراموش نکنید.

آیا می‌توان به کمک شرط‌بندی شوربت درآمد کسب نمود:

به علت اینکه تمامی افراد شوربت را به‌عنوان شرط‌بندی بدون باخت می‌شناسند پس کسب درآمدهای مطمئن از این راه کار دشواری نخواهد بود و شما می‌توانید در آن با شرط‌بندی‌های مطمئن درآمد کسب کنید؛ اما ازآنجاکه درآمد در هر بازی بسیار پایین است، شما زمان زیادی لازم خواهید داشت تا حساب خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. در این میان نمی‌توان جوایزی که در قالب بونوس به افراد برنده در هر بازی داده می‌شود را نادیده گرفت و سهم آن را در بالا بردن درآمدتان بی‌تأثیر دانست. به‌هرحال بونوس ها قادرند شرایط خوبی را برای بازگشت سپرده شما فراهم نمایند. بدین‌صورت در زمان محدود و بدون ریسک مبلغ قابل‌توجهی را به‌حساب خود بازمی‌گردانید.

کدام ورزش با استراتژی شوربت سازگارتر است:

شما با خیال آسوده می‌توانید تقریباً برای هر ورزشی شوربت را به کار بسته و شرط‌بندی مطمئنی را برای خود رقم بزنید. حتی شما قادرید در این شرط‌بندی‌ها دو تیم یا حتی بیشتر را بدون محدودیت انتخاب نمایید و شرط‌های دوطرفه یا سه‌طرفه داشته باشید. پس هر سایتی که شرایط شوربت را به شما ارائه داد، بدون نگرانی بر روی هر ورزشی که تمایل داشتید شرط‌بندی کنید. البته باید بدانید که برای استفاده از امکانات این سایت‌ها باید عضو آن‌ها شده و مبلغی برای ثبت‌نام و شارژ اکانت بپردازید. تا اجازه داشته باشید در شرط‌بندی‌ها شرکت کنید که رقم‌های متفاوت و بسته به سایت به شما پیشنهاد خواهد شد.

آموزش شرط‌بندی شوربت:

سایت‌های شرط‌بندی دارای احتمالات و الگوریتم‌های منحصربه‌فرد برای خود بوده و الگوهای سایت خود را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که شرط‌بندی‌ها در آن‌ها همیشه به نفع مدیران سایت‌ها باشد و قسمت اعظمی از پول شرط‌ها نصیب آن‌ها شود. اگر تصور کنید که شانس درست بودن شرطی 50 درصد باشد. باید شرط‌بندی با ضریب 2 برقرار گردد اما برای تضمین سود، ضریب 1.9 توسط سایت‌های شرط‌بندی بسته می‌شود. بدین‌صورت کمتر سایتی شرط‌بندی است که در این میان ضرر ببیند و بیشتر شرکت‌کنندگان و مخاطبان سایت است که دچار باخت و از دست دادن سرمایه خود می‌شوند. حال در شرط‌بندی شوربت یا مطمئن نیز همین ترفند اما به‌صورت معکوس انجام می‌شود و به‌جای سایت، این خود شما هستید که نتیجه بازی را تنظیم می‌کنید.

نکات مهم در شرط‌بندی شوربت:

شرط‌بندی بر سر فوتبال یا ورزش‌های دیگر موضوع جدیدی نیست. امروز شاهد سایت‌های رنگارنگ خارجی و داخلی هستیم که در این زمینه به کارشان ادامه می‌دهند و اگرچه فیلتر شده‌اند اما فیلترشکن‌ها این سد را می‌شکنند تا عاشقان شرط‌بندی بتوانند با حضور خود در آن‌ها برد و یا باخت را تجربه نمایند. در ایران اگرچه این کار در بنگاه‌های کوچک و محلی انجام می‌شود اما در خارج از کشور شکل و شمایلی کاملاً قانونی دارد. درگذشته می‌توان برگه‌های شرط‌بندی یا توتو را دید که افراد را به سمت خود می‌کشید؛ اما امروزه به لطف حضور فناوری و اینترنت، شرط‌بندی شکل گسترده‌تری پیداکرده و خیلی‌ها را وارد این بازی نموده است. کافی است اینترنت و البته یک فیلترشکن را به خدمت گرفته و وارد یکی از همین شرط‌بندی‌های مجازی شده و پول‌هایتان را سر بازی لیگ برتر و لیگ‌های خارجی شرط ببندید.

به‌هرحال در انواع شرط‌بندهای شوربت که شرکت می‌کنید رعایت نکات زیر برای این‌که تجربه‌ای تلخ را کمتر نصیب خود کنید ضروری است:

 • سایت‌های شرط‌بندی همیشه به یک‌گونه رفتار نکرده و نیاز به تجزیه تحلیل شما دارد.
 • دقت نمایید مطمئن باشید بازی که انتخاب می‌کنید هرگز مساوی نشود چون این باعث باخت شما در هر دو سایت می‌شود.
 • سعی کنید فقط در سایت‌های شرط‌بندی معتبر خارجی اکانت داشته باشید.
 • از معتبر بودن سایت‌های ایرانی قبل از شرط‌بندی مطمئن شوید.
 • سرمایه و روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد متناسب ترین آن را انتخاب نمایید.
 • برای تست از مبالغ کم شروع کنید.
 • بعد از کسب تجربه به سراغ مبالغ میلیونی بروید.

ویژگی‌های سایت‌های معتبر شرط‌بندی:

با گسترش روزافزون اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، چند سالی است که قماربازها به سایت‌های اینترنتی کوچ کرده‌اند و در زیر پوسته سایت‌های  شرط‌بندی با کلاه‌برداری و فریب مردم  پول آن‌ها را تصاحب می‌کنند. ولی از طرفی دسترسی به شرط‌بندی‌ بسیار راحت‌تر شده است و افراد فقط با چند کلیک می‌توانند در انواع و اقسام شرط‌بندی‌ها و سایت‌های به‌اصطلاح پیش‌بینی از فوتبال گرفته تا پوکر و کازینو و ده‌ها بازی و سرگرمی دیگر شرکت کنند.

سایت‌های شرط‌بندی که اغلب باهدف رسیدن به پول‌های هنگفت تأسیس می‌شوند از شرط‌بندی‌ها سود برده و به‌راحتی به توسعه و جذب بیشتر افراد می‌پردازند و سعی می‌کنند برای تبلیغ این سایت‌ها از هر فرصتی استفاده کرده و پستی جذاب و وسوسه‌انگیز را مقابل دیدگان کاربران فضای مجازی به اشتراک بگذارند تا از طریق حس طمع افراد آن‌ها را به استفاده از سایت‌های قمار و شرط‌بندی تشویق کنند. در این میان سایت‌های شرط‌بندی معتبر دارای شرایط و قوانینی به شرح ذیل هستند:

 • صفحات ویژه به زبان فارسی و بدون محدودیت برای کاربران ایرانی
 • دارای نمایندگی کمپانی‌های بزرگ ورزشی
 • امکان شرط‌بندی آنلاین، زنده، تلفنی و حضوری در این سایت‌ها
 • دارای روش‌های متفاوت برای شرط‌بندی و رشته‌های ورزشی متنوع
 • روش‌های متفاوت پرداخت هزینه اکانت و شرط‌بندی
 • امکان انتقال پول لازم در هر زمان و هر مکان
 • داشتن حساب در بانک‌های داخلی ایران
 • شارژ حساب برای بازی یا شرط‌بندی در کوتاه‌ترین زمان
 • امکان فعالیت با حساب‌ها یا پول‌های الکترونیکی
 • دارای وب‌مانی (Webmoney) یا مانی بوکرز (Money Bookers)
 • امکان پرداخت‌ها و حواله‌ها در فضای مجازی بدون نیاز به ویزا و مستر کارت
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت
 • تعیین حداقل سن قانونی برای شرکت در شرط‌بندی در تمامی وب‌سایت‌های مرجع ۱۸ سال تمام
 • درخواست اطلاعات پاسپورت، کارت ملی یا مدارک شناسایی معتبر برای تمامی کاربران
 • درنظرگرفتن تطابق مشخصات فردی با اطلاعات حساب بانکی اعلام‌شده

 

دیدگاهتان را بنویسید