کاربران عزیز وین شد وقتتون بخیر

1-اشتراک یک روزه قیمت80.000تومن
2-اشتراک یک هفته قیمت 500.000تومن
3-اشتراک یک ماهه قیمت1.000.000تومن

اشتراک یک روزه چی هست و چطوریه؟

اشتراک ها با هم دیگه فرق دارند یعنی اینکه اگر شما بخواهید اشتراک یک روزه تهیه بفرمایید برای یک روز فرم دریافت میکنید این فرم شامل میکس و تک بازی و… میباشد که دو رشته ورزشی بسکتبال ان بی ای و فوتبال (اکثرا فوتبال)* است
و اینکه در این نوع اشتراک مدیریت سرمایه وجود ندارد.

ضریب ها چگونه است؟

وین شد هم تک تیم میدهد هم میکس پس نگران نباشید و ضریب ها هم هر روز برای میکس ها بالای 5.00 و برای تک تیم بالای1.50میباشد در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید که از تعدا تک تیم و میکس ها چقد وین شده وجود دارد.

مدیریت سرمایه چیست؟

مدیریت سرمایه یعنی اینکه طبق پول و سرمایه که شما دارید بهتون فرم داده میشود به فرض مثال با 1 میلیون تومن وارد کار با وین شد میشوید که وین شد وظیفه دارد آنالیز کلی و دقیق را بگیرید و مقدار پولی که توسط وین شد گفته میشود را روی شرط میبندید و در نهایت با وین شدن و سود کردن تمام میشود.

اشتراک یک هفته ای و یک ماهه همه آپشن ها مانند یک هستند و فقط اشتراک یک روزه فرق دارد.

تبانی و میکس و فرم و تک تیمی هر روز داریم!

وین شد هر روز تبانی و میکس آماده شده دارد لطفا اگر نیاز داشتید از بخش خرید اقدام به خرید کنید تا اشتراک تا برای شما ارسال شود پس از خرید همه موارد و راهنمایی های لازم برای شما ارسال میشود پس نگران نباشید.

چجوری اشتراک بخریم؟

ما در تمامی صفحات سایت اشتراک ها رو قرار دادیم که میتونید هر کدوم را خواستید بخرید.
اگر قبلا در سایت ثبت نام کردید وارد حساب کاربری خود بشوید از بخش (ورود) سپس اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید و درست در زیر همان اشتراک دکمه ثبت نام را مشاهده میکنید که با زدن روی دکمه به درگاه کارت به کارت انتقال داده میشوید!

درگاه کارت به کارت چگونه است؟

درگاه کارت به کارت نیازی به رمز و … کارت شما ندارد و شما میتوانید با مراجعه به عابر بانک یا برنامه هایی انتقال وجه یا همان اینترنت بانک مبلغ مشخص شده را به شماره کارت درج شده در درگاه انتقال بدهید و بعد از انتقال کد پیگیری و چهار رقم آخر کارت خود را +بقیه مشخصات درخواست شده را وارد کنید (وارد کردن شماره تلفن و ایمیل اجباری میباشد،چونکه فرم ها به شماره تلفن و ایمیل شما فرستاده میشود) پس لطفا شماره تلفن خود را درست وارد فرمایید.
‌و در آخر بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید و کار تمام است ما با شما تماس خواهیم گرفت و هر روز فرم ها به صورت اتوماتیک براتون اس ام اس میشود.

وین شد تضمین میکند که سود کنم؟

وین شد تضمین سود تمامی کاربران و با تمامی اشتراک هارو میکند و در نتیجه هیچ نگران نباشید اگر تا الان باختید و تا حالا از10تا شرطبندی هیچ وقت 8تا وین نداده اید میتوانید با ما شروع به وین کردن کنید و سایت های شرطبندی را فلج کنید.

چجوری به وین شد اعتماد کنم؟

ما اگر میخواستم که کلاهبرداری کنیم در تلگرام و اینستاگرام این کارو میکردیم درست مثل بقیه تیپستر های الکی مطمئن هستم شما دوست عزیز که دارید این مقاله رو میخونید  تا حالا خیلی ازتون کلاهبرداری شده در تلگرام از کانال ها و فرد ولی هیچ وقت وین شد را با اون ها مقایسه نکنید به این دلیل که اگر وین شد هدف کلاهبرداری و… را داشت هیچ وقت سایتی نمیساخت و برای راه اندازی سایت و تولیدمحتوا سرمایه گذاری مالی و زمانی در آن نمیکرد.

میتونید اسکرین شات های مشتری های دائمی ما را در پیج اینستاگرام ما با ادرس winshod.ir@ مشاهده کنید و مطمئن باشید که اینجا همان جا هست که شما برای همیشه برنده شدن در شرط بندی نیاز داشتید.

توجه داشته باشید که به سوالات زیر در پشتیبانی پاسخ داده نمیشود!

قیمت ها چجوریه؟     

تبانی دارید؟

امروز فرم دارید؟

چجوری بخرم؟

فرم میخواستم!

من میتونم ثبت نام کنم؟

شراکتی کار کنیم؟

برای امروز فرم،تبانی،میکس میخوام!

اگه باخت شد چی؟

 

روزانه بالای 1000 پیام از این سوال ها برای پشتیبانی ارسال میشود لطفا رعایت کنید تا جایی که امکان داشته باشد کمک میکنیم و جواب میدهیم اما لطفا سوال بی مورد نکنید.

جواب تمامی سوالات شما در این پست میباشد لطفا کامل مطالعه فرمایید با تشکر.

همین آلان اشتراک خود را تهیه کنید!

برای راحتی کار شما کاربران عزیز خرید اشتراک را در زیر همین پست قرار دادیم که میتوانید در زیر آن را مشاهده کنید و اقدام به خرید بکنید

یک روزه
قیمت 80,000

اشتراک ویژه یک روزه ای شامل کل خدمات یک روز میشود و خریدار برای یک روز تمامی فرم های آن روز را دریافت میکند

یک هفته
قیمت500,000

اشتراک ویژه یک هفته ای شامل کل خدمات برای مدت یک هفته میشود و خریدار برای یک هفته تمامی فرم های هر روز را برای هفت روز دریافت میکند(این پلن با پلن یک روزه فرق دارد)

یک ماهه
قیمت1,000,000

اشتراک ویژه یک ماهه ای شامل کل خدمات به مدت یک ماه میشود و خریدار برای یک ماه تمامی فرم های های هر روز را برای سی روز دریافت میکند(این پلن با دیگر پلن ها فرق دارد)

دیدگاهتان را بنویسید