تبانی چیست و چگونه انجام میشود؟

احتمالا شما هم در کانال های تلگرامی یا پیج های اینستاگرامی یا فیسبوک و تویتر و دیگر شبکه های اجتماعی پست هایی و تبلیغاتی از تبانی و برد صد در صد و قبل تعین شده را دیده اید.
و بازم احتمالا که خریدید و باخت شده و ضرر کردید بله درسته خب باید هم ضرر کنید چون همه این تبلیغات و کانال ها کلاهبرداری هستند.

از آنجا که در کشور ما ایران شرطبندی فوتبال و قمار حرام و غیر قانونی هست افرادی سود جو با به طمع انداختن مردم آن ها را به دام خود میاندازند و به گفته خودشان به شما بازی تبانی فوتبال میدهند که نتیجه دقیق آن از قبل مشخص شده است و با گرفتن مبلغی بالا از شما کلاهبرداری میکنند و از آنجا که کار غیر قانونی هست و شکایت کردن و پیگیری راهی نداره با خیال راحت پول و سرمایه شما را بالا میکشند.

خرید و فروش بازی های تبانی

تبانی چیست ؟

تبانی در واقع بازی هست که از قبل نتیجه آن مشخص شده است و معمولا در شرطبندی فوتبال استفاده میشود و با ضریب بالایی که دارد همه را کنجکاو به تحقیق و پیگیری بیشتر و طمع به خرید آن از افراد کلاهبردار میکند.

تبانی چگونه انجام میشود؟

تبانی بازی های فوتبال توسط مافیا و افرادی پولدار انجام میشود که معمولا با خرید بازیکن یا داور بازی نتیجه را به دلخواه خودشون تنظیم میکنند .

آیا تبانی در لیگ های معتبر هم وجود دارد؟

خیر در لیگ های معتبر مانند لیگ برتر جزیره (انگلیس) هیچ وقت تبانی ای وجود نداشته است و معمولا تبانی در لیگ های ناشناخته دسته دوم و سوم… انجام میشود و یا بارها شاهد بودیم که در لیگ آفریقا و کشور های عربی و حتی ایالات متحده (آمریکا) تبانی شده است .
مطما باشید که در لیگ های قاره اروپا هیچ تبانی ای وجود ندارد و میتونید با خیال راحت شرطبندی خود را انجام دهید .

از کجا میتوانم بازی تبانی تهیه کنم؟

از هیچ جایی قادر به تهیه تبانی نیستید چونکه تهیه تبانی و خرید فروش آن کاملا دروغ بوده و خرافات است و مدارک و عکس هایی که میبینید در پیج ها و تبلیغ ها فتوشاپ و یا شانسی 1در هزار بوده است و وین شد هم هیچ بازی تبانی ای ندارد اگر شما به فکر خرید فرم تبانی هستید پس کاملا در اشتباه هستید چون از انجا که در بالا هم چند بار ذکر کردیم که تبانی دروغ میباشد.

چجوری سود کنم و باخت هایم را جبران کنم؟

اگر برای جبران باخت هاتون و برگشت سرمایه به دنبال تبانی هستید هرگز ادامه ندهید چون که بیشتر ضرر میکنید پس حتما از میکس های سایت وین شد استفاده کنید تا سود کنید و ضرر هاتون جبران شود.

از کجا بدانم که تبانی دروغ است؟

تبانی همانطور که گفتیم توسط مافیا و ادم های بزرگ و پولدار انجام میشود و مبلغ های بزرگی در یک بازی تبانی رد و بدل میشود تصور کنید شما مافیا یا فردی میلیاردر هستید و تبانی در یک بازی انجام میدید ده ها میلیون دلار خرج تبانی میکنید و سرمایه میزارید حالا فرض کنید شما فرد میلیاردر حاضرید که این زحمت و ریسک بزرگی که کردید رو به قیمت های 1تا 100دلار به مردم بفروشید؟ معلومه که نه!
پس تبانی در واقع وجود دارد ولی فروشنده های آن کلاهبردار هستند و حتی شما که خریدار آن هستید هیچ وقت نمیتوانید به آن دست پیدا کنید . در نتیجه میتونید با میکس و بازی های انالیز شده از وین شد به سود بزرگی در ماه برسید.

چحوری با میکس و بازی های سایت وین شد برنده شویم؟

افرادی که شرطبندی میکنند در چند دسته قرار دارند که به شرح زیر میباشد

1 – کازینو باز و قمار باز:پوکر-بلک جک-تخته نرد-اسلات-بازی محبوب ایرانی ها انفجار-رولت

2- فوتبالی ها: این افراد هم به چند دسته تقسیم میشوند که به شرح زیر میباشد:

01 -کسانی که ضریب بالای 30.00 را انتخاب میکند به صورت میکس و مبلغ کمی نظیر 10 هزار تومن الی 20 هزار تومن را بر روی آن شرطبندی میکنند.

02 – افرادی که میانگین ضریب 5.00 تا 15.00 را انتخاب و مبلغ 50 هزار تومن تا 100 هزار تومن روی آن شرطبندی میکنند

03 – افرادی که بازی های تکی را با ضرایب میانگین 1.10تا 2.00 یا 5.00 را انتخاب میکنند و مبالغ سنگین روی آن شرطبندی میکنند که میانگین مبلغ شرطبندی آن از 1 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان میباشد

ولی در واقع هرکاری میکنند باز هم بازنده هستند و فرم و میکس هایشان لوز میشود که این عمل نشان دهنده این است که شما دارید راه اشتباه رو طی میکنید.
چرا که وقتی سنگین روی یک فرم شرطبندی میکنید در واقع سرمایه بزرگی رو به خاطر سودی کمی در خطر گزاشتید.
وقتی هم که ضرایب بالا را انتخاب میکنید و با مبلغ کمی روی آن شرطبندی میکنید در واقع شانس برنده شدن شما 20% است.
و کسانی که با ضرایب متوسط و مبلغ متوسط شرطبندی میکنند در واقع شانس69%درصد در برنده شدن را دارد.

چجوری سود کنیم و باخت هایمان را جبران کنیم؟

تنها راه آنالیز عالی و دقیق یک بازی میباشد که همانطور که گفتم هر بازی رو باید حداقل 1 ساعت آنالیز کنید چرا که ممکن است تیم مورد نظر به هزار دلیل مناسب برای شرطبندی نباشد و در این مورد سایت وین شد بهترین راه برای بدست آوردن میکس های آنالیز شده و مطمئن هست و شما میتوانید با خرید اشتراک از وین شد به سود و جبران باخت های خود بپردازید.

روش شرطبندی و سود صد در صد حتی با باخت شما !

بعضی وقت ها شما حتی با باخت دادن هم سود میکنید چرا که وین شد با روش ها و الگوریتم اختصاصی خودش شما را به سود میرساند شما هم میتوانید با وین شد کار کنید و میلیونر شوید الان وقت انتقام از سایت های شرطبندی میباشد پس عجله کنید.

فرم تبانی رایگان

یه خبر خوب وین شد هم تبانی دارد!

وین شد هم از این به بعد تبانی دارد اما اختصاصی تبانی های سایت وین شد به این صورت است که ضرایب آن از ضرایب تیم هایی که منابع و کانال های ایرانی و خارجی ارائه میدهند کمتر است .

در واقع انالیز میشوند و با احتمال 95% درصد وین به شما داده میشود !وین شد تبانی های خود را دارد و توسط تیپستر و انالیزر تیم با مدرک رسمی انالیزر از کشور ایتالیا در واقع نتیجه بازی را 95%درست حدس میزنیم و اگر ضرر کردید1000دلار جایزه بگیرید!

ما قول برد و سود صد در صد را به شما میدهیم! درصورت باخت مبلغ باخت + هزینه تبانی برگشت داده میشود.

وین شد هر روز تعداد میانگین 6 بازی فوتبال را با نتیجه دقیق یا ht/ft با ضریب میانگین 10برای هر بازی ارائه میدهد اما نه برد تضمین و صد در صد برای هر 6 تیم !
این نوع تبانی خیلی از تبانی های دروغ و کلاهبرداری که تو سط کانال ها و افراد فروخته میشود بهتر میباشد چرا که با روش و راهنمایی های ما و با مدیریت مالی با شرط روی این تیم ها شما حداقل هر روز ضریب میانگین 30.00 را وین میکنید درست در آن طرف هم ۳بازی باخت شده است ولی باز شما سود کردید اونم خیلی!!!

صبر کنید با مثالی آسان ثابت کنیم !

6 بازی تبانی داریم میانگین ضریب 10.00 برای هر تیم است اگر در سایت های شرطبندی بیایم و تعداد 2 الی 3 تیم با این ضرایب را میکس کنیم ضریب میکس به بالای 100.00میرود! اما ما این کار را نمیکنم با مبلغ های کم مانند 100هزار تومن میاییم شرط هارو میبندیم تعداد 3 الی 4 شرط را میبندیم (یعنی حداقل سرمایه برای تبانی های وین شد باید 500هزار تومن باشد!) صد در صد از این چند شرط که زدیم حداقل یک الی دو تا وین میشوند.
که در این صورت با توجه به ضریب میانگین که گفتیم 30.00 شما با مبلغ 100هزار تومن که گفتیم برای هر شرط مبلغ 3 میلیون تومن سود کرده این که اگر حتی 1بازی هم وین شود این سود نصیب شما شده است و با بیرون کردن ضرر از سود شما که گفتیم حداقل 4 تا شرط میبندیم هر شرط 100هزار تومن شما 300هزار تومن ضرر کردید که این ضرر هم معلوم نیست و بستگی به روز و بازی دارد شاید که همه شرط ها وین شدند و سود خیلی زیادی کردیم .

این روش تبانی از همه تبانی های موجود معتبر تر و بهتر است و توضیح و مثال ها امیدواریم که درک از موضوع کرده باشید که شرایط چجوری است.
سایت وین شد و ادمین های آن همواره در تلاشند که زمینه ای خوب و و مطمئن را برای کاربران خود فراهم کنند تا در کنار هم سود کنیم و ضرر هایتان را جبران کنیم.

برای خرید این نوع تبانی ابتدا اشتراک یک هفته ای با مبلغ 500.000 تومن را خریداری میکنید و بعد از خرید با شما تماس میگیریم و فرم های مطمئنمون رو در اختیارتون میزاریم!
توجه کنید که بقیه ی اشتراک ها شامل تبانی نمی باشند!

در زیر پلن هارو میتوانید مشاهده کنید !

یک روزه
قیمت 80,000

اشتراک ویژه یک روزه ای شامل کل خدمات یک روز میشود و خریدار برای یک روز تمامی فرم های آن روز را دریافت میکند

یک هفته
قیمت500,000

اشتراک ویژه یک هفته ای شامل کل خدمات برای مدت یک هفته میشود و خریدار برای یک هفته تمامی فرم های هر روز را برای هفت روز دریافت میکند(این پلن با پلن یک روزه فرق دارد)

یک ماهه
قیمت1,000,000

اشتراک ویژه یک ماهه ای شامل کل خدمات به مدت یک ماه میشود و خریدار برای یک ماه تمامی فرم های های هر روز را برای سی روز دریافت میکند(این پلن با دیگر پلن ها فرق دارد)

دیدگاهتان را بنویسید