ازآنجاکه والیبال جزء ششمین ورزش پرطرفدار در جهان محسوب می‌شود سایت‌های بسیاری به‌منظور استفاده از این فرصت طلایی به طراحی شرط‌بندی درزمینۀ والیبال روی آورده‌اند. سایت‌ها BET و Planet Of Nets و 1XBET جزء معتبرترین سایت‌های شرط‌بندی و کازینو در دنیا هستند که بازی والیبال را نیز به‌خوبی پوشش می‌دهند و تنها سایت‌هایی می‌باشند که به زبان فارسی ترجمه‌شده‌اند و ایرانیان می‌توانند بدون دغدغه از خدمات آن‌ها استفاده کنند اما در میان این سایت‌ها وان ایکس بت به علت دارا بودن از پشتیبانی و چت آنلاین به زبان فارسی توانسته شاخص‌تر جلوه نماید و به‌عنوان بهترین سایت پیش‌بینی والیبال در ایران خود را نشان دهد. امروزه آموزش شرط‌بندی والیبال که بتواند نتایج خوبی را برای بازیکنان رقم بزند یکی از مهم‌ترین مسائل پیشروی افرادی است که به این موضوعات علاقه‌مند هستند. ما می‌کوشیم در این مقاله با معرفی بازی والیبال و شرایط حاکم بر این بازی‌ها در سایت شرط‌بندی اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

والیبال و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ورزش:

تعداد بازی‌های تیمی در جهان بسیار زیاد بوده و در بین آن‌ها والیبال و فوتبال جزء گسترده‌ترین ورزش‌هایی است که امروزه به‌صورت بین‌المللی مطرح هستند. به‌هرحال همگی بازی‌های والیبال را بسیار دیده و نیازی به توضیحی در نحوه اجرای آن نیست اما به‌صورت مختصر می‌توان گفت این بازی مهیج از دو تیم شش‌نفره و یک زمین با عرض 9 و طول 18 متر تشکیل‌شده است که دو تیم در مقابل هم ایستاده و در ست‌های متفاوت به بازی می‌پردازند و سعی می‌کنند با واردکردن توپ از روی تور به زمین حریف به‌گونه‌ای که بیش از سه ضربه بدان نخورد بازی را به نفع خود به پایان برسانند. زمان ابداع این بازی به سال 1895 بازمی‌گردد و روزبه‌روز شاهد پیشرفت آن هستیم و از سال 1960 یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی‌های المپیک را به خود اختصاص داده است زیرا یکی از پویاترین ورزش‌ها بوده که پیش‌بینی نتیجه آن بسیار دلربا است و شرط‌بندی و سرمایه‌گذاری بر روی آن‌یک تفریح بی‌بدیل محسوب می‌شود. به همین دلیل امروزه به پنجمین ورزش قدرتمند جهان تبدیل‌شده که رقابت را به‌دوراز درگیری‌های فیزیکی به نمایش می‌گذارد. شاید باورش برایتان سخت باشد که بدانید این ورزش تقریباً از نظر علاقه مندی جایگاهی برابر با فوتبال، بسکتبال و هاکی داشته و در لیست محبوب‌ترین ورزش‌های جهان قرار دارد. گسترش شرط‌بندی در این ورزش خود دلیل خوبی بر سودمند بودن آن است.

والیبال باآنکه ظاهری آرام داشته توانسته جایگاه خوبی در بین جوانان ‌که جویای تحرک و نشاط هستند کسب کند به‌گونه‌ای که بخش عمده‌ای از شرط‌بندی‌های جدی بر روی آن انجام می‌شود و امکانات فوق‌العاده‌ای چون نقد زنده در جهت بالا بردن سطح کیفی این ورزش در نظر گرفته‌شده است.

قوانین حاکم بر شرط‌بندی والیبال:

به‌هرحال در تمامی سایت‌های شرط‌بندی که حضور به هم رسانید و هر نوع ورزشی را که انتخاب کنید قوانینی خاص برای آن‌ها اجرا می‌شود که از سوی مخاطبان رعایتشان الزامی است. فراموش نکنید که بدون محاسبه و کسب اطلاعات جامع یک تیم را انتخاب نکنید حتی می‌توانید برای اطمینان بیشتر تیم مقابل را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. این فعالیت‌ها شمارا راحت‌تر به هدفی که دارید می‌رساند

ما سعی داریم در ادامه این مطلب به معرفی برخی از این قوانین بپردازیم:

 • اگر در فرم‌های پیش‌بینی نتیجه آن‌ها مشخص نشود فرم‌های پیش‌بینی با ضریب شرط‌بندی 1 محاسبه می‌گردد.
 • اگر ست به‌صورت کامل بازی نشود و قطع گردد فرم‌های پیش‌بینی که نتیجه آن‌ها مشخص‌شده با توجه به نتیجه موجود محاسبه می‌شوند.
 • درصورتی‌که امتیازات رقبا برابر شود برای تعیین برنده ست طلایی 15 پوینتی برگزار می‌گردد.
 • اگر ست به‌صورت کامل بازی شود ولی مسابقه زمان لازم را طی نکند که بتوان اعلام کرد مسابقه انجام‌شده است نتایج این ست به قوت خود باقی می‌ماند.
 • فرم‌های پیش‌بینی با احتساب زمان CEV 3 در مسابقات طلایی (ست آخر 15 پوینتی) محاسبه می‌شوند.
 • در مورد فرم‌های پیش‌بینی با عنوان چه کسی رتبه بالاتری در مسابقات قهرمانی دارد درصورتی‌که تیمی از گروه خود صعود نکند، با توجه به جایگاه تیم در گروه امتیازات کسب کرده محاسبه می‌شود.
 • تمامی پیش‌بینی‌ها تنها پس از اتمام حقیقی مسابقات محاسبه خواهند شد.
 • حداقل و حداکثر مبلغ پیش‌بینی بر اساس صلاحدید شرکت پیش‌بینی و بر روی هر رویداد به‌صورت مستقل اعلام خواهد شد.
 • دریافت پیش‌بینی‌ها همان‌طور که تا شروع مسابقه انجام می‌شوند، در حال انجام آن‌هم امکان‌پذیر است.
 • و…

جایگاه والیبال در بین ورزش‌های دیگر بر اساس ضرایب:

شاید آن‌قدر که رشته‌های دیگر در عرصه شرط‌بندی سروصدا ایجاد کرده و محبوبیت کسب نموده‌اند والیبال نتوانسته خود را به‌خوبی معرفی نماید. ازاین‌رو والیبال در ایران رشته محبوبی درزمینۀ شرط‌بندی محسوب نمی‌شود، اما جالب است بدانید که بر طبق آمار به‌دست‌آمده سایت‌ها، قابل پیش‌بینی ترین ورزش برای کسانی که اطلاعات کافی در نحوه بازی و ست‌های مختلف آن دارند والیبال می‌باشد. در یک مقایسه می‌توان گفت اگر سعی نمایید اطلاعات خود را در مورد تیم‌های باشگاهی والیبال به‌اندازه معلومات فوتبالی خود ارتقاء دهید مسلماً در پیش‌بینی‌های ورزشی والیبالی موفقیت‌های چندین برابری به دست خواهید آورد که شگفت‌زده می‌شوید. بدین ترتیب ضرایب موفقیت شرط‌بندی ورزش‌های مختلف را می‌توان بدین گونه فهرست نمود:

 1. والیبال ۶۱%
 2. بوکس ۶۰%
 3. بسکتبال ۵۷%
 4. تنیس ۵۷%
 5. فوتبال آمریکایی ۵۵%
 6. فوتبال با ۳۸% (رده ۱۴)

این آمار دیگر حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و با صراحت کامل می‌تواند والیبال را مناسب‌ترین ورزش برای پیش‌بینی معرفی می‌کند. اگرچه بسیاری از افراد گمان می‌کنند که فوتبال در سکوی اول قرار دارد اما این تحقیقات نتیجه‌ای متفاوت را ارائه می‌دهد. شاید دلیل این درک اشتباه قوانین ساده حاکم بر زمین بازی فوتبال است که برخلاف ست‌های والیبال که کمی اوضاع را برای فهم سخت می‌کنند راحت هستند، از طرفی ضریب‌های بالایی که برای ورزش فوتبال در نظر گرفته‌شده است را با هیچ بازی دیگری نمی‌توان مقایسه نمود.

دلایل شرط‌بندی والیبال و انتخاب آن به‌جای دیگر ورزش‌ها:

دلایلی متفاوتی وجود دارد که شما می‌توانید با تکیه بر آن‌ها قانع شوید که شرط‌بندی بر روی مسابقات والیبال به نفع شما بوده و سود بیشتری دارد که از آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره نمود:

آموزش شرط‌بندی والیبال با سادگی هرچه‌تمام‌تر:

آموزش شرط‌بندی والیبال و درک فضاهای حرفه‌ای آن‌که به‌سادگی قابل‌فهم حتی برای افراد مبتدی است بر جذابیت این بازی افزوده و افراد را با هر سطح اطلاعات موفق می‌کند در سکوهای رفیعی قرار گیرند. ازاین‌رو می‌توان در اندک مدتی مانند حرفه‌ای‌ها در این عرصه خود را به سودهای قابل‌توجهی رساند.

فعال بودن در طول سال:

به علت اینکه والیبال در مقایسه با سایر رشته‌های ورزشی، امکان شرط‌بندی روی آن در طول سال و بدون تعطیلی وجود دارد، شما می‌توانید در تمام طول سال بر روی درآمد آن حساب بازنمایید.

کسب شهرت‌های جهانی:

نمی‌توان انکار کرد که والیبال روزهای طلایی خود سپری کرده و توجه جهانی را به سمت خود مایل نموده است. ازاین‌رو سایت‌ها انواع مختلف و جامعی از ضرایب را ارائه داده‌اند که برای کسب سودی منطقی بسیار مفید واقع‌شده‌اند.

تسلط بر بازی راحت‌ترین راه موفقیت:

شما قادر خواهید بود باکمی تسلط بر این بازی چنان قدرتمند در برابر رقیبان خود ظاهر شوید که تعجب همگان را برانگیزد؛ زیرا اغلب افراد اطلاعات چندانی درباره این ورزش نداشته و شما باکمی درایت می‌توانید این نقطه‌ضعف رقیبانتان را به نقطه قوت خود تبدیل نمایید.

لیگ والیبال:

باکمی اعتماد بیشتر به بازی تیم‌هایی که در لیگ والیبال گرد هم جمع شده‌اند و ضرایب بالای موجود برای این بازی به‌راحتی می‌توانید پول زیادی کسب کنید زیرا در اغلب بازی‌های والیبال می‌توان به‌راحتی برنده مسابقه را حدس زد و نگران نتیجه غیرمترقبه‌ای نبود.

سود کم اما مطمئن:

بسیاری از افراد اهل ریسک‌های آن‌چنانی و کسب سودهای نجومی نیستند و ترجیح می‌دهند در فضایی امن‌تر و به‌دوراز تشویش‌های باخت های مکرر و به فنا رفتن سرمایه، در محیط شرط‌بندی حاضرشده و با سود کم اما مطمئن به خواسته خود برسند. در این حالت شرط‌بندی بر روی مسابقات والیبال بهترین گزینه پیشنهادی برای آن‌ها است.

چگونگی افزایش ضریب سود در بازی والیبال:

بسیاری علاقه‌مند هستند تا با آموزش شرط‌بندی والیبال به‌صورت حرفه‌ای سود بیشتری را دریافت نمایند؛ اما باید بگوییم در شرط‌بندی والیبال راه سختی در پیش نخواهید داشت. شما با انتخاب برنده بازی و شرط‌بندی بر روی آن می‌توانید یک شروع باشکوه داشته باشید. در اینجا فقط کافی است برنده را پیش‌بینی کرده و بر روی آن شرط‌بندی نمایید. البته در این مسیر سایت نیز پیشنهادهای چون معرفی تیمی که انتخاب اکثریت را به خود اختصاص داده است را برای شما دارد که بدین‌صورت می‌توانید با کمترین ریسک برد خود را تضمین نمایید؛ اما مسلماً سود کمتری در انتظار شما خواهد بود ولی اگر کمی شهامت و کسب اطلاعات را چاشنی کار خود کنید می‌توانید با انتخاب تیم رقیب که گمان می‌کنید تا حد زیادی امکان برد دارد با ضریب بیشتر شرط ببندید و به ناگاه کسب پول بیشتر را تجربه کنید.

شرط‌های آتی در مسابقات والیبال:

نمونه‌ای دیگر از شرط‌بندی است که اگر آن را در آموزش شرط‌بندی والیبال به‌خوبی بیاموزید به شما دررسیدن به موفقیت کمک شایانی می‌کند. شما درروش شرط‌بندی آتی می‌توانید درصورتی‌که یک مسابقه والیبال پیشرو است، شرط‌هایتان را قبل از شروع بازی بسته و بدین طریق بیشترین سود را ببرید. نمونه‌ی این کار شرط‌بندی بروی کشور برنده مدال طلای المپیک پیش از شروع مسابقات است. ضرایب شرط‌های آتی بسیار بیشتر از شرط‌های عادی بوده و اغلب بر اساس محبوبیت کشور بازی‌کننده بسته می‌شود.

انواع شرط‌بندی‌های در والیبال:

در بازی والیبال این ست‌ها هستند که سرنوشت‌ساز خواهند بود و اگرچه ارزش آن‌ها توسط سایت تعیین می‌شود ولی به‌هرحال این شما هستید که انتخاب می‌کنید تیمتان قادر است نتیجه‌ای بالای این ارزش را دریافت ‌کند یا پایین‌تر از این ارزش را که البته این روش از طرف بسیاری از شرط بندها پرطرفدار است. بدین‌صورت می‌توان ست‌ها را در شرط‌بندی والیبال به دسته‌های متنوعی تقسیم نمود.

شرط‌بندی هندیکپ:

آنچه در میان انواع ست‌ها در ابتدا به چشم می‌خورد ست‌های هندیکپ یا همان شرط‌های هندیکپ است. اگر بخواهید بدانید که زمان وقوع این نوع شرط‌ها چه زمانی است اغلب زمانی شکل می‌گیرند که در یک مسابقه یکی از تیم‌ها ضعیف‌تر از تیم دیگری باشد در اینجا می‌توان با پیشنهاد ست هندیکپ تعادل را به بازی بازگرداند که حتماً بر روی نتایج نهایی تأثیرگذار خواهد بود.

شرط‌بندی ست والیبال:

شرط‌بندی ست نیز در نوع خود عالی و بسیار راحت است و شما با شرط‌بندی بر روی نتیجه یک ست خاص از مسابقه می‌توانید برد و یا باخت را رقم بزنید. برای مثال، می‌توانید پیش‌بینی کنید که تیم شما قرار است ست اول را ببرد. در این صورت اگر در ست اول بازی را ببرد حتی در حالت باخت نهایی بازی بازهم شما برنده خواهید بود و سود می‌برید.

شرط‌بندی میکس والیبال:

همان‌طور که شاید بدانید شرط‌بندی میکس امکان شرط‌بندی هم‌زمان بر روی چند بازی متفاوت را به شما می‌دهد. درواقع این روش برای افرادی مناسب است که می‌خواهند سود نهایی خود را چند برابر کنند، در این صورت فقط با شرط‌بندی بر روی مجموعه‌ای از مسابقات می‌توانید یک شرط میکس والیبال را داشته و ثبت نمایند. بسیاری افراد با ریسک‌های کمتر و شرط بر روی برندگان احتمالی 5 بازی مختلف امکان باخت خود را صفر کرده اما به‌هرحال سود زیادی را نیز نمی‌توانند انتظار داشته باشند ولی مطمئنا مقدار آن هیچ‌گاه کمتر از شرط‌بندی روی یک بازی خاص نخواهد بود.

در اینجا دست شما برای جهش‌های وسیع‌تر باز بوده و می‌توانید تا 12 بازی را نیز انتخاب کرده و در شرط‌بندی میکس خود بگنجانید و ضرایب بالاتری را برای خود رقم بزنید. تا اینجا حتماً متوجه شده‌اید که آموزش شرط‌بندی والیبال آن‌قدرها هم که فکر می‌کردید کار پیچیده‌ای نیست. قهارترین شرط بازان والیبال کار خود را در ابتدا با اطلاعاتی کم ولی علاقه‌ی زیاد و به‌صورت استراتژیک شروع کرده‌اند و با برنامه‌ریزی به‌پیش رفته‌اند و با توسعه استراتژی‌های بازی خود فرصت‌های باارزش را برای شرط‌بندی شناسایی نموده‌اند که البته صرف زمان کافی در این مسئله از موارد مهم و غیرقابل‌اجتناب است تا به درجه موردنظر موفقیت نائل شوید، البته اگر بر هر کاری در طولانی‌مدت تمرکز کنید، سود زیادی نصیب خود خواهید کرد.

شرط‌بندی زنده والیبال:

برای پیش‌بینی امتیازهای بازی در شرط‌بندی زنده، شرط برد تیم با امتیاز مشخص در بازی ارائه می‌شود. درصورتی‌که به دلیل اتمام گیم یا ست تیم به امتیاز تعیین‌شده در شرط نرسد، تمامی شرط‌هایی که روی آن امتیاز بسته‌شده‌اند لغو خواهند شد.

به‌طورکلی برخی از انواع شرط‌بندی در والیبال را می‌توان بدین گونه فهرست نمود:

 • نتیجه اصلی بازی پیروزی تیم اول یا دوم
 • نتیجه اولین گیم
 • پیروزی یکی از تیم‌ها در یک ست یا در کل بازی
 • پیروزی یک تیم در یکی از ست‌ها
 • وقت اضافه و بازی در ست پنجم
 • مجموع بازی پیش‌بینی تعداد امتیازات در یک ست و یا برای کل بازی
 • شرط زنده (شرط‌بندی مستقیم در زمان انجام بازی تیم‌ها)

نکته: با دانستن تمامی ظرافت‌های این بازی و تجزیه‌وتحلیل درست پیش از بازی امکان افزایش سپرده اولیه برای شما فراهم می‌آید.

ثبت نتایج شرط‌ها در بازی والیبال:

نکته دیگری که باید در آموزش شرط‌بندی والیبال بدان توجه نمایید چگونگی ثبت نتایج شرط‌ها در بازی والیبال است. در اینجا همیشه وب‌سایت‌های رسمی وجود دارد که منبع مناسبی برای اعلام آمارها در این نوع سایت‌ها هستند که برای ثبت نتایج استفاده خواهند شد. گاهی نیز اتفاق می‌افتد که نتایج وب‌سایت‌های رسمی در دسترس نبوده و یا شواهدی مبنی بر اشتباه بودن اطلاعات ارائه‌شده بیان شود، در اینجا منابع مستقل به میان آمده و برای ثبت شرط‌ها به کار بسته می‌شوند. درنهایت نیز در صورت عدم وجود شواهد محکم و مستقل و تناقض در شواهد موجود، شرط‌ها بر اساس آمار خود سایت شرط‌بندی ثبت خواهند شد.

استراتژی اندر لایو والیبال:

استراتژی اندر لایو والیبال بر روی بازی‌هایی کار می‌کند که نتایج مساوی 23 -23 داشته و یا در ست پنجم به نتیجه 13-13 رسیده است زیرا در والیبال تیمی که به امتیاز ۲۵ برسد و حداقل ۲ امتیاز با حریفش اختلاف داشته باشد برنده ست خواهد بود. در این استراتژی مبلغ شرط شما باید بر پایه روش مارتینگل باشد، یعنی اگر شرط اول به باخت رسید، مبلغ شرط دوم باید جوری تنظیم شود که هم ضرر شرط اول رو جبران کرده و هم سود موردنظر رو به شما برساند. با توجه به اینکه هر سایت شرط‌بندی این آپشن را برای بازی‌های والیبال خود در هر ست ارائه نمی‌دهد انتخاب سایت معتبر که هم بازی را در سطح بالایی عرضه کند و هم این آپشن را در میان خدمات خود داشته باشد یکی دیگر از اصول مهم در آموزش شرط‌بندی والیبال است؛ اما دقت داشته باشید تمامی روش‌های مبتنی بر مارتینگل ریسک بالایی داشته و یک‌بار بدشانسی مساوی با از دست دادن تمامی سرمایه شما خواهد بود. همچنین این استراتژی مستلزم تست و آزمون‌وخطا روی کاغذ و بررسی همه جوانب آن می‌باشد تا عملی بودن آن برایتان به اثبات برسد و در صورت جواب دهی آن را به کار ببندید. پس قبل از اجرای این نوع استراتژی‌ها اطلاعات خود را در مورد این روش به‌طور کامل بالا ببرید. استفاده از استراتژی درست، موفقیت در این شرط‌بندی را به دنبال دارد ولی به‌هرحال رعایت نکات زیر در هنگام به کار بستن این استراتژی برای اینکه ضرری متوجه شما نشود الزامی است:

 • امکان پیشرفت بازی تا مرحله ۳۰-۳۰
 • شارژ حسابتان تا حد موردنیاز و آخر بازی
 • بالا بردن روحیه ریسک‌پذیری در خود
 • ثبت سریع شرط
 • روشی بسیار خوب به‌شرط به کار بستن صحیح آن

ویژگی‌های مراکز و سایت‌های معتبر شرط‌بندی والیبال:

اگر در فضای مجازی کمی در مورد مراکز شرط‌بندی جستجو نمایید، بسیاری از آن‌ها را خواهید یافت اما اینکه کدام‌یک معتبر بوده و خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهد از نکاتی است که نیازمند تأمل و تعقل است. سنجش میزان اعتبار یک مرکز که در سایه صداقت و پرداخت به‌موقع درصد سودها، خود را نشان می‌دهد از اهم امور است. خدمات دیگر چون پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته، ارائه مشاوره‌های کارساز، آموزش شرط‌بندی والیبال در قالب فایل‌های pdf، وجود درگاه مستقیم بانکی برای شارژ اکانت، مجوز بین‌المللی، تنوع در ارائه بازی‌ها و رشته‌های ورزشی، پاسخگویی سریع مشکلات و سؤالات و … همگی نوید یافتن سایتی معتبر را برای شما خواهند داشت.

از دیگر ویژگی‌های یک سایت معتبر شرط‌بندی می‌توان به دارا بودن اپلیکیشن اشاره نمود تا کاربران بتوانند با دانلود و نصب آن از سد فیلترها گذشته و به‌راحتی به محیط سایت دسترسی پیدا نمایند و بدون محدودیت از بازی‌های کازینویی، ورزشی و پیش‌بینی استفاده کنند. امکان شارژ از طریق پرفکت مانی و کارت به کارت در درگاه مستقیم بانکی برای شارژ حساب کاربری را نیز برای سهولت کاربران در میان خدماتش نوید سایتی پویا را دارد.

اکنون به‌صورت فهرست‌وار برخی از ویژگی‌های سایت‌های معتبر جهانی درزمینۀ والیبال را اشاره می‌کنیم.

 • دارای بونوس های متفاوت و باارزش
 • وجود دامنه بسیار وسیعی از مارکت ها
 • امکان شرط‌بندی‌های متنوع
 • پشتیبانی از زبان‌های مختلف
 • دارای روش‌های پرداخت مختلف و قابل‌اعتماد
 • پشتیبانی ارزهای مختلف
 • اپلیکیشن های مخصوص موبایل و دسکتاپ
 • واریزها و برداشت‌های بدون هزینه یا با کمترین هزینه
 • شانس رقابت برای افراد درزمینه های مختلف
 • پشتیبانی از واحد پولی بیت کوین
 • حفظ اطلاعات شخصی افراد
 • پرداخت در هر شرط با سرعت‌بالا
 • عضویت و دسترسی آنلاین در این سایت به‌راحتی
 • امکان پخش بازی‌های را به‌صورت زنده
 • آدرس و لینک بدون فیلتر

روش کار سایت‌های پیش‌بینی جعلی:

امروزه شاید کمتر کسی باشد که موضوع شرط‌بندی‌های اینترنتی را نشنیده باشد؛ اما در این میان مدیران سایت‌های جعلی وجود دارند که از فضای اینترنت استفاده کرده و با ترفندهای بسیاری خود را به‌خوبی در میان سایت‌های معتبر جا زده و جوانان و کاربرانی که اکثر اوقات خود را در محیط سایبر سپری کرده و البته بسیاری از آن‌ها نیز در این‌گونه شرط‌بندی‌ها شرکت می‌کنند را در دام مقاصد سوء خود گرفتار می‌کنند و از این طریق درآمدهای نجومی را کسب می‌کنند. گذشته از اینکه جایگاه قانونی این‌گونه شرط‌بندی‌ها کجاست ما سعی داریم به معرفی برخی از این راه‌ها پرداخته تا شما عزیزان را آگاه نماییم:

درگاه پرداخت آنلاین نامعتبر:

خالی نمودن حساب کاربرانی که قصد دارند برای شروع شرط‌بندی پولی را به‌حساب سایت‌ها واریز نمایند به مدد طراحی درگاه‌های بانکی پرداخت الکترونیکی جعلی امروزه یک ترفند رایج و البته مؤثر می‌باشد.

وسوسه افراد با شگردهای جدید:

مدیران این سایت‌ها با پرداخت مبالغی  بابت برد و در ادامه، ارائه آفرهای جذاب و با بالا بردن ضرایب، افراد را در دام شرط‌بندی‌های مکرر سایت خود گرفتار می‌کنند و در آخر نیز از پرداخت هرگونه سود طفره رفته و به علت نامعلوم بودن محل اقامت و سرورهای خارجی امکان هرگونه تلاش برای باز پس گرفتن سرمایه را از مخاطبان خود صلب می‌کنند و باتلاقی تمام و کمال را برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

برنامه‌نویسی‌های غیراستاندارد:

تمام کسانی که کمی به برنامه‌نویسی تسلط داشته دارند می‌توانند به‌خوبی به این مطلب پی ببرند که نوعی سودجویی و اعمال شیطانی بر پشت برخی از این سایت‌ها پنهان است؛ زیرا برخی از این سایت‌ها وقتی شرط‌بندی از مبلغی فراتر می‌رود برنامه را طوری به‌پیش می‌برند که برگه‌هایی که به فرد داده یا تاس‌های خاصی که برای او ریخته می‌شود، کاربر را به سمت باخت هدایت کند.

راه‌اندازی چندساعته سایت:

با هزینه تبلیغات در کانال‌های پربیننده افراد را مجاب می‌کنند وب‌سایتی که شاید چند ساعت از راه‌اندازی آن بیشتر نگذشته واقعی بوده و شرط‌بندی در آن برابر با برد حتمی آن‌ها است. ولی کاربران پس از پایان بازی متوجه می‌شوند که سایت از دسترس خارج و هنگامی‌که به دنبال رد پول خود می‌گردند آن را در مکان‌های مجهول یافته که هیچ سودی برایشان ندارد.

با ذکر این موارد سؤال برای افراد پیش خواهد آمد که عملکرد این نوع سایت‌های شرط‌بندی منطبق با کدام‌یک از عناوین مجرمانه است و آیا می‌توان شرط‌بندی‌های اینترنتی را جرم دانست؟ در شرط‌بندی‌های اینترنتی، اگر مشکلات جدی چون کلاه‌برداری که از واردکردن یا تغییر دادن شروع‌شده و تا محو کردن یا ایجاد کردن یا متوقف کردن یا مختل کردن سیستم رایانه‌ای یا مخابراتی به‌صورت غیرمجاز ادامه می‌یابد که درنتیجه آن مال یا منفعت یا خدمات یا امتیاز مالی تحصیل شود، رخ ندهد جرمی در اینجا صورت نگرفته است زیرا اغلب این‌گونه سایت‌ها عمدتاً بدون ارتکاب اعمال فوق صرفاً با ایجاد یک وب‌سایت وجوهی را از کاربران دریافت کرده و سپس به برنده، مبلغی را می‌پردازند.

چگونگی پیروزی در شرط‌بندی آنلاین مسابقات والیبال:

مراکز شرط‌بندی آنلاین به‌صورت شبانه‌روزی و هرروز هفته به‌صورت آنلاین خدمات شرط‌بندی را ارائه داده و تنها راه ورود به این سایت‌ها ثبت‌نام در آن‌ها است. اقدام به خرید اعتبار نمودن، می‌تواند شمارا به دنیای مسابقات والیبال هدایت نماید. مسابقات قهرمانی جهان، مسابقات بین‌المللی، رقابت‌های اروپا، مسابقات تیم‌های ملی و مسابقات والیبال ساحلی نمونه‌هایی هستند که می‌توانید برای شرط‌بندی بر روی آن‌ها حساب بازنمایید و خود را در هیجان، شور و شوق و البته پول‌های فراوان این بازی‌ها سهیم کنید.

اگر می‌خواهید فقط به شانس تکیه کرده و در شرط‌بندی آنلاین خود موفق شوید و درآمدزایی داشته باشید امر محالی خواهد بود. باید پیش‌بینی شخصی خود را بر اساس عوامل و اطلاعاتی که فضای مجازی در بستر سایت‌های معتبر در اختیار قرار می‌دهد بالا ببرید. رجوع به اطلاعات صحیح که شامل تعداد پیروزی‌ها و شکست‌های تیم، نقاط ضعف و قوت بازیکنان تیم و همچنین تیم‌های رقیب است در حد بالایی می‌تواند شمارا به مدیریت صحیحی رسانده و با تجزیه شرایط، مطالعه نظرات ورزشی، درنظرگرفتن ویژگی‌های هر بازی شانس خود را در شرط‌بندی افزایش دهید.

آموزش شرط‌بندی والیبال:

به‌هرحال اگر بخواهید حرفه‌ای شده و درآمدهای بالا را کسب نمایید آموزش شرط‌بندی والیبال از اولویت‌های کاری شما است. در زمان شرط‌بندی به‌صورت کامل مشخص نمایید که می‌خواهید عمل شرط‌بندی را قبل از شروع بازی به انجام رسانید یا در حین بازی و به‌صورت زنده، در این حالت شما با کسب اطلاعات خوب در مورد هر دو روش می‌توانید برد خود را حتمی کنید. به‌هرحال شرط‌بندی‌ها قبل از شروع بازی می‌تواند در حالت‌های مختلف به پایان رسد که در اینجا نتایج سودها نیز به حتم متغیر خواهد بود. مثلاً اگر بازی شروع‌شده اما کامل نشود تمامی شرط‌ها لغو خواهد شد مگر آنکه نتیجه شرط قبلاً مشخص‌شده باشد. در حالتی نیز که شما بر روی ست‌های تکی شرط‌بندی کرده باشید، در صورت کامل نشدن، شرط‌ها لغو خواهند شد مگر آنکه در این حالت نیز نتایج از پیش تعیین‌شده باشند. در ادامه آموزش شرط‌بندی والیبال به نکات زیر توجه نمایید:

 • باقی ماندن شرط‌هایی که از قبل بسته‌شده در صورت تغییر محل برگزاری بازی
 • لغو شرط در صورت تغییر جای تیم میزبان و میهمان
 • باقی ماندن شروط در صورت بازی در زمین میهمان اما به‌شرط باقی ماندن میزبان در عنوان خود
 • محاسبه نشدن شرط‌ها در صورت ختم شدن بازی به‌جای برد به‌تساوی
 • ثبت شرط صعود تیم برحسب پیشروی تیم به راند بعدی
 • ارائه شرط برد تیم با امتیاز مشخص برای پیش‌بینی امتیازهای بازی
 • لغو تمامی شرط‌هایی که روی آن امتیاز بسته‌شده درصورتی‌که امتیاز تعیین‌شده در شرط نرسد.

اصول شرط‌بندی در مسابقات والیبال:

اگر به ‌شرط‌بندی به چشم یک بازی، تفریح و سرگرمی نگاه کنید هرگز به موفقیت نخواهید رسید. اکثر افرادی که ادعا می‌کنند درزمیۀ شرط‌بندی خوش‌شانس نبوده و دائم ضرر می‌کنند از همین دست افراد هستند اما اگر خود را ملزم به رعایت اصول شرط‌بندی که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت نمایید مطمئناً در کوتاه زمانی به سودهای قابل‌توجهی دست خواهید یافت.

تحقیق و بررسی:

اولین گام حضور قدرتمند شما در عرصه شرط‌بندی تحقیق و بررسی در مورد هر دو تیم پیشروی شما است، یعنی هم ‌تیمی که تصمیم دارید بر روی آن شرط خود را پیاده نمایید و هم ‌تیمی که به‌عنوان رقیب قرار است در مقابل شما قد علم کند. در این زمان کسب اطلاعاتی چون نوع بازی تهاجمی، دفاعی، رسمی، دوستانه، میهمان، میزبان و … بودن دو تیم می‌تواند شمارا در انتخاب بهتر یاری کند.

انتخاب بر اساس انگیزه:

به‌هرحال اگر انگیزه شما از انتخاب یک بازی ریسک و سود سرشار است می‌تواند گزینه‌های چون فوتبال برای شما مناسب‌تر باشد ولی والیبال انتخاب کسانی است که شرط‌بندی‌های بدور از دغدغه را بیشتر می‌پسندند پس به انگیزه خود توجه نمایید.

ارزیابی آیتم‌های مختلف:

اگرچه تمرکز بر روی یک آیتم شاید بتواند توان و تجربه شمارا افزایش دهد اما شمارا از کسب مزایای موجود در آیتم‌های دیگر غافل خواهد کرد پس تا حد توان تمامی گزینه‌ها و ضرایب آن‌ها را مطالعه نمایید.

منبع : وین شد

دیدگاهتان را بنویسید